Új hozzászólás Aktív témák

  • Halo

    senior tag

    válasz CabalX #515 üzenetére

    2 ev, gsmhome, a west enddel szemben. Ara a honlapszerinti. Most kapiskalom cask a dolgokat. Nagyon java, pick, kenyelmes, meg a virsliujjaimmal se gone irkalni, de as ekezeteket hanyagolom, belem kinlodas ugy.
    Egyelore szokatas apart en is o is. Ami pozitiv furcsasag volt, as sms, wap kezelese. Simkartya berak es maris lehet vele kuldeni,netezni.
    Otthonrol lesz netem progikat huzkalni,meg mar lemeritettem a walls keretem,szerencsere korlatlan,de a savszelesseg drasztikusan csokkent.
    Elso bekapcsolaskor merge a facebookot, no engedtem. Aztan meg orultem,h facsen nincs sok ismerosom. Felvett mindenkit. Nem gyozom maid gyomlalni a kapcsokat.
    Task progi hasznalata szinte kotelezo, anelkul nehezen lehet szabadulni a progiktol a memobol, elonye visaing ennek, h irgalmatlanul gyors.
    A rockplayer mar lejatszott divxes filler, felirattal egyutt, ekezeteket viszont nem kezelt,maid tesztelem meg.
    Um... megvolt a teszteles is... a 13 honapos kislanyom szajabol szedte ki visitva a parom reggel a telot. Montam kéki,nyugi,ez birja,persze szepegett belem is kozben a sejhajom:) de minden ok.nalunk csak gyerek van, nincs magyar vizsla :)
    Persze a nagyobbiknak meg memoriajatek kellett, szoval mbok elkoptak rendesen.
    Felkeresek androidos magyar oldalt,ott nezek szet a tobbi dologgal kapcsolatban. Egyelore ennyi

    Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

Új hozzászólás Aktív témák