Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistakiss

    őstag

    válasz kano #21911 üzenetére

    Szia!
    Szerintem az hogy ti mit kértertek és hogy az teljesen mindegy! Mit képzeltek, kik vagytok, hopgy itt bárkit is kioktassatok, utasítsatok, ugyanolyan felhasználók vagytok, ugyanolyan jogokkal mint én, vagy bárki más, tehát, hoyg úgy mondjam szűrke eminenciások! Ebből adódóan senki sem köteles a ti felszólításotokra, követelésére reagálni!
    De mint látod, az admin kérésére, kihangsúlyozta, hogy őt az én megszólításaim nem zavarták volna, nem úgy kezdem a mostani hozzászólásaimat.
    Tehát most viszont én kérem, nem követelem, hogy vegyetek már le a napirendről, nem magam miatt, mert nagy ívben sz..ok arra, hogy titeket mi zavar és mi nem, hanem ahogy az admin írta, az oldal békessége miatt!
    Innentől meg teljesen mindegy mit fírkáltok, lesz..rom!
    Üdv!
    U. i.: az aláírásom remélem nem fog zavarni, mert az viszont fenthagyom, emlékeztetőűl

    "Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

Új hozzászólás Aktív témák