Új hozzászólás Aktív témák

  • agyarka

    aktív tag

    válasz Adamul #19007 üzenetére

    A garival próbálkozhatsz, veszíteni nem veszthetsz rajta. A füles nem drága cucc, az idegességet nem éri meg.
    A BT-nek miért kell mindig láthatóság? Párosítás után elég bekapcsolni és már használható.

    aggleány
    A második telefont próbálod, ezért valószínűleg beletrafáltál olyan formátumba amit nem tud kezelni a teló. ( A mindenevő Samu tv, és a Lidl-is DVD lejátszóval is belefut az ember ilyenbe.) Ha küldesz priviben linket az általad felrakott anyaghoz, akkor egyszerre több készüléken tesztelhetünk.

    A neten fellelhető demokat, és sorozatokat nekem gond nélkül viszi.

    Egyébként mindenkinek mások a prioritások, filmnézésre a 3,7-et kicsinek érzem, az akku kapacitás meg eleve kizárja a sok órás filmezést, játékot. Akkor 6-8 óránként lehetne tölteni.
    (Most tettem föl tölteni 3 nap és 5,5óra után 2%-al, ebben volt kb. 2óra játék, 10óra könyv és RSS olvasás, kb 2óra wifivel a többi offline-ban, némi szüttyögés a felolvastatással - ami 2.1 alatt magyarul nem megy -,csak 2G, és kb.10% fényerőn ami bentre még sok is néha.)
    Engem jobban zavarna ha a GPS kevésbé lenne pontos, valamint néha gondot jelent az, hogy a D750-el és az N95-el jobb képeket tudtam készíteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák