Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz gzsylm #14684 üzenetére

    gyárit használsz? kicsit összezavaró az írásod... "levetted a setvselt"? (vsel-t inkább nem?) de közben nem lehet alacsony az érték, mert nem lett állítva? tényleg nem értem, akkor végülis hol tartasz... írj konkrét értékeket (freki,vsel,governor)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • csampei

    senior tag

    válasz gzsylm #14684 üzenetére

    Minél lentebb veszed annál rosszabb lesz!Ez tény!Az akuidőtől pedig neked kell eldönteni hogy mit akarsz!Az egyik alternatíva,hogy tovább bírja,de az idegileg meg fog ölni,mert akadozni,fagyni illetve rebootolni fog,vagy odateszed a értékeket,és sima viszonylag gördülékeny rendszered lesz.Ezt döntsd el!De egy dologgal légy tisztába:az okostelefon arról szól,hogy naponta töltöd!Sőt van hogy naponta kétszer is!(ha hardcore user vagy)Ugyanúgy ha kihasználsz egy Galaxy 2-t 3-at de a HTC csúcsragadozói is falják az akksit ha tapicskolod,teszik ezt még a gyári rommal is!

    Nekem tegnapig is egy elég hardcore beállítással ment a teló a német CM9-el 2 napot,ma még durvább értékekkel kezdem a napot!Ha egy nap akkor egy nap,de a rendszerem majdnem szifon gördülékenységgel siklik!

    Irányadóként próbáld meg ezt a beállítást: (Akadások lehetnek)

    300/20
    600/30
    800/40
    1000/53

    Majd ezt: (gördülékenyebb lesz)

    300/20
    800/40
    1000/55
    1200/63

    Valamint ezt a hardcore beállítást,amit ma tesztelek: (very very smooth)

    300/20
    1000/55
    1000/55
    1200/63

    Te döntessz!

    [ Szerkesztve ]

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

  • fil

    őstag

    válasz gzsylm #14684 üzenetére

    Pedíg ez az újraindulgatás általában annak a tünete, hogy az adott frekin nem kap elég feszültséget. A procik között van annyi szórás, hogy ami az egyiken megy, a másikon nem. (Ugyanazokat az alkalmazásokat feltételezve, ami azért ritkán jön össze)
    A normál az mindenkinél jó kell, hogy legyen.
    Én azt javasolnám, hogy először a normál beállítással járasd. Ha minden rendben ,akkor fokozatosan kísérletezzél a vátoztatásokkal.
    Kiindulásnak legyenek itt Defy+++ beállításai:
    (Nálam a húzott + alulfeszelt, már rebootolgat néha. A sima alulfeszelt megy rendesen.)

    Húzott és alul feszelt
    clk1 300 vsel1 15
    clk2 600 vsel2 30
    clk3 1000 vsel3 50
    clk4 1250 vsel4 58

    alulfeszelt
    clk1 300 vsel1 20
    clk2 600 vsel2 34
    clk3 800 vsel3 45
    clk4 1000 vsel4 55

    normál
    clk1 300 vsel1 30
    clk2 600 vsel2 46
    clk3 800 vsel3 54
    clk4 1000 vsel4 58

    [ Szerkesztve ]

  • fil

    őstag

    válasz gzsylm #14703 üzenetére

    Én emiatt nem telepítek semmiféle külön progit.
    A bootmenüben beállítom, és aztán a Settings --> Performance --> Processor --> Max CPU Frequency-ben is utána állítom ,ha kell. Ott már mutatnia kell a max értékek között a bootmenüben beállítottat (de lehet, hogy nem az van kiválasztva max. értéknek, ha korábban ott állítgatta az ember)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák