Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nortol

    senior tag

    válasz Viper26 #7185 üzenetére

    "Szerintem jónak kell lennie"

    Most vagy mindenki más dobhatja ki a szövegértelmezési képességét, vagy neked nincsen igazad...

  • bepken

    veterán

    válasz Viper26 #7185 üzenetére

    figyelj! mi a problémád? nem tudod vagy csak nem akarod megérteni a lényeget?
    értsd már meg, hogy egy oltári nagy hülyeséget állítottál! ráadásul egy olyan fórumtársadnak, aki egyértelműen laikus, magyarán ha Rád hallgat, elég nagy kellemetlenséget okoz magának..mindez csak azért, mert "szerinted" működhet defy-re való rom a defy plus-on...
    obZen pedig....hát obcén... :) de ha Te nem ismered be (akár csak magadnak), hogy feleslegesen vitatkozol a saját hülyeségedet védve...hát, szerintem éppen Te nem vagy erre a fórumra való.

    szerk.:

    Egyetlen szóval nem mondtam / írtam ilyet, hogy rakja fel, szerintem fuss neki megint.Csak leírtam Sony-nál, hogyan működött a dolog.

    azért, azért....na...:) nem azt állítottam én se, hogy erre utasítottad... éppenséggel csak ÁLLÍTOTTÁL valamit, ráadásul utána járás nélkül! ha valakinek közvetlen választ írsz, szerintem alap dolog, hogy utána jársz a valóság tartalmának (ha már fórum etikett órán vagyunk...)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Viper26 #7185 üzenetére

    Hé! A kiindulópont az volt, hogy egy kérdésre tudatlanul (ezen értelemben kéretlenül), téves és kifejezetten veszélyes választ adtál, amit a jelek továbbra sem vagy hajlandó elismerni-tudomásul venni, - lásd a hozzászólásod jeninek írott része. Ha már obiZen-nel kapcsolatban arra hivatkoztál, hogy milyen viselkedésre van szükség a fórumon, akkor vedd figyelembe, hogy arra sincs szükség, hogy hülyeségeket irkálj, főleg, hogy éppen az ominózus hozzászólásod előtt nem sokkal szintén hülyeséget irkáltál egy másik kérdezőnek. Javaslom, akkor válaszolj valamire, akkor írj valamiről, ha meg van hozzá a tudásod, és akkor nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy személyeskedjenek veled (no és persze kevesebb ürügyet találsz a másokkal való személyeskedéshez, mivel a személyeskedést is te kezdted, bepkennel szemben).

    szerk.: közben látom, elismerted a hibádat, illetve ki lett tárgyalva a téma, ez esetben nagyjából okafogyottá vált ez a hozzászólásom, de azért így hagyom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák