Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vegha

    senior tag

    válasz karcsika98 #23734 üzenetére

    találtam egy fölös nyomtatós usb kábelt, azt szétszedtem. A konnektoros usbra dugva nem történt semmi : ( A notebookra dugva már éreztem némi hőemelkedést az akkun, bíztatónak tűnt, de azzal sem sikerült bebikázni az aksit : (
    Ami furcsa, hogy ha 230-ra rakom a telefont, akkor simán felmelegszik az akku, de notebookra dugva csak a fehér led világít. Szerintem éjszakára hagyom a konnektoron. Amúgy gyári állapotban mit jelent a fehér LED ? Az első fehér LEDes félóra után az RSDLite felismerte, simán rá tudtam tolni újra a gyári sbf-et és a képernyőn is írta, hogy SW reset zajlik. Most már viszont RSD Lite sem látja.
    Ami még furcsaság, hogy amúgy csak akkor világít a fehér led, mikor a notebookra van duga ÉS bekapcsolom. "Kikapcsolt" állapotban tehát nem világít. Hmm... lehet hogy akkor töltene is ?...

    De pl. azt sem értem, hogy ha akku probléma áll fenn, akkor azon mit segítene ha beletenném egy másik telefonba ? Mert nagyon sok helyen azt írják, hogy így oldották meg ezt a jelenséget.

Új hozzászólás Aktív témák