Új hozzászólás Aktív témák

  • mihione

    őstag

    válasz Aureal #5061 üzenetére

    A defy is húzható 1200mhz-re mindenféle gond és károsodás nélkül, sőőt rengeteg custom rom van rá már az android 4.1.2 is elérhető rá stabil verzióban mindennapi használatral.Nincsenek hardveres korlátok,de egy gyengébb telefonon értelemszerűen az újabb rendszerek egyre rosszabbul fognak szerepelni hiszen egyre több a funkció és a csicsa ami mind mind éhes memóriára és a procit is jobban pörgetik,futni fog csak lassabban mint azt megszoktuk.

    Attól is függ ki mire akarja használni a telefonját nyilván ha már okos akkor szeretnénk az újabb játékokat,alkalmazásokat is kipróbálni amire sztem 2 évente szükség lesz készülékcserére (legalábbis a mostani fejlődést nézve),majd ha az alap lesz a 4 magos proci vagy a jelenlegi kettő se rossz már akkor talán lassul ezeknek az avulása hisz még eléggé friss ez az egész okostelefon android dolog.De úgyis lesznek új dolgok amikért azt mondja az ember pár év múlva h na jó ideje cserélni...:D

    Nézegettem az XDA fórumot és a CM 10.1 majdnem kééész van emberek!!!
    Javították a kamera bugokat és a HWA bugokat is,már csak egyetlenegy bibi van hogy néhány készüléken bootnál fekete képernyő fogad és addig kell restartolni míg be nem bootol,van akinél elég egy van akinél több kell.Lehet hamarosan kipróbálom én is,vagy várok amíg javítják ezt a maradék hibát még nem döntöttem el :D

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Új hozzászólás Aktív témák