Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h-yle

    addikt

    válasz Thome #5 üzenetére

    Tényleg, el is felejtettem az ingyenes BF-et.

    Bár az igazat megvallva, én nem hiszem, hogy hosszú távon jó biznisz lenne a játékosnak egy ilyen F2P FPS. Ha megveszi az ember $50-60-ért a teljes árú játékot és elvan vele fél-egy évig az bőven megéri, hiszen teljes értékű játéka lesz, havi $5-$10 dollárból.

    Ha viszont az ingyenes verziót választja az ember, akkor kap egy kiherélt játékot, ahol ha nem vesz cuccokat, hátrányba kerül (feltéve, hogy nem csak XP adó, és kozmetikai cuccok vásárolhatóak a boltból) azokkal szemben akik vesznek, alacsonyabb költségvetésű, rosszabb grafikával, és kevesebb pályával rendelkező (az eddigi tapasztalatok alapján) játékkal játszhat. Ha fizet, akkor meg ott van ahol a part szakad, és ezzel az erővel vehetne egy normális játékot is.

    Legalábbis én eddig nem nagyon találkoztam olyan ingyenes FPS-el, ami az összképet tekintve jobb lett volna teljes árú társaiknál.

    És ha azt is figyelembe vesszük, hogy egy 1+ éves FPS aminek még mindig aktív multija van 10-30 dollárért beszerezhető tényleg úgy érzem, hogy ez az "ingyenes" alternatíva sokkal drágább mint azt előre gondolnánk.

    Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

Új hozzászólás Aktív témák