Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no more

    addikt

    válasz s3nsitivity #131 üzenetére

    Ott a pont... a HTC nem benchmarkokra optimalizál telefont, hanem használatra. Lehet, hogy vissza van véve az órajel, de mégsem akadozik, meg lassított felvétel mint az LG-k például. Amúgy itt ismét megmutatkozott a HTC tudása, hogy alkalmazásonként is képesek optimalizálni hardvert-szoftvert. De úgy látszik ezt nem értékelik manapság... :D Az a fontos, hogy fújkáva! Milyen gáz már, hogy egyedi design-ja van a HTC-nek és nem másolnak senkit... Jó, az alsó sáv nekem sem tetszik, de a kijelző körüli káva teljesen okés, olyanok a HTC telefonok M7 óta, érdekes, hogy csak mostanság tűnik fel az embereknek (egyre kevesebb dologba lehet belekötni)... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

  • Kasya

    nagyúr

    válasz s3nsitivity #131 üzenetére

    De, feladatuk kellene legyen a stressz tesztek keszitese mint hardveresen, mint szofveresen. Ahhoz pedig igazodniuk. Jelen esetben "visszafolytassal" korrigaltak a hibat.

    Igen, pl. a 805 lehet jobb valasztas lehetett volna. De a piac kovetelmenye a legujabb hasznalata, akkor is ha az nem mindenben elorelepes... Ettol meg a HTC hibaja a felhasznalas, nem a Qualcomm-e. Kivancsi vagyok hany panaszt fog kezelni a Qualcomm, hogy a felhasznalo HTC-je melegszik :U

    Van M8 a csaladban. Jo a hangzasa valoban, de ettol meg nem lesz a kava elfogathatobb. Nekem vegkepp nem, aki mindent BT-on jatszik hangszorokon. Kocsiban, munkahelyen, otthon...ha telefonrol hallgatok zenet. Mar N8 idejeben is FM Transzmittert hasznaltam. Nagyon regen nem hallgatok mar telefonon zenet... a kamera fontosabb szvsz. Persze most, hogy a "buli hangszorok" terjednek, lehet sok embernek ez kell. Nekem ez akkor sem adja azt a minoseget, amit en szeretnek, igy a funkcio csak a kepernyo-haz arany rovasara megy.

Új hozzászólás Aktív témák