Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz moonman #5352 üzenetére

    Nekem semmi bajom a winnel, de ez a blutusz elavult mert van felhő meg emil az nettó fas marhaság. Van egy tökéletes technologia két telefon közvetlen kommunikációjára, és csakazértis le kell butitani, nehogy véletlen jó legyen a felhasználónak. Anyám telefonjára át akarok rakni egy képet az unokájáról, akkor
    1- vegyen egy felhőkompatibilis okostelefont
    2- fizessen elő netre
    3 - töltsem fel valahova a képet
    4 - töltse le anyám.

    Ez tényleg sokkal juzerfrendlibb megoldás, mintha elővenné a bt-s butafonját és 1perc mulva nézegethetné a kici Lukréciját.

    [ Szerkesztve ]

  • nuke7

    veterán

    válasz moonman #5352 üzenetére

    :)
    "mert alapból a Music/Pictures/Videos Win7 library-kat kezeli."
    - de nem tudja, hogy melyik könyvtárakba vannak amik nekem kellenek, nyilván nem a rendszer partíción tartom ezeket, akkor azt még külön be kell állítani.

    "böngészőből gmail-ezel okostelefonon?"
    a gmail kliens a telón nem is látta a csatolmányt... erről ennyit, de az a böngésző hibája, hogy nem tudja letölteni. (plusz régebbi levél volt, ami a kliensben nem volt szinkronizálva már, de mind1)

    "mobilverziót be tudsz álíltani, úgy jóval kevesebbet eszik."
    és jóval kevesebbet is látsz... :(((

    "elhiszem, hogy jobb Justin Bieber-re ébredni, mint kellemes pánsíp-dallamra, de Mango-val ez is megoldódik majd."
    nemtudom, hogy ki az a justin bieber, de most nem a mangorol van szo - ami omnia7-re kitudja mikor lesz...

    "(pont múltkor volt, hogy mutogattam egy online albumot a telefonról társaságban, majd amikor kérték, hogy küldjem el, felugrottam a SkyDrive-ra és két kattintással megosztottam nekik az albumot és elküldtem a linket. szevasz.)"
    aha. mert mindenkinek olyan mobilnete van magyarországon, amin nincs korlát... :(((
    (közöttük nekem is...) szevasz.

    "menj be a beszélgetésbe és ott bökj a névre felül."
    nem történt semmi o.O

    szoval biztos van aki fanboy, és erre izgul, de nekem - mint független telefon, és op-rendszer használónak, akinek a használhatóság a lényeg - az android volt az (még most is) ami a legkevesebb kompromisszummal jár. pont. nyilván nem a 15k-s vodafone csodatelefonokról beszélek, de egy wp7 telefon árából egy számomra sokkal jobban és kényelmesebben használható másik okostelót lehet venni...

    [ Szerkesztve ]

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák