Új hozzászólás Aktív témák

  • T.Peter

    őstag

    válasz crey #9419 üzenetére

    Nekem most már jobban bejön az optimus. Régen oda voltam az omnia szögletes vonalvezetése miatt, aztán kipróbáltam a kijelzőt, és én azt a .... nem vagyok hajlandó használni. A galaxy s2 és a focus s rgb kiosztású kijelzője már rendben van, az tetszik is, bár a színeken ott is tekerhetnének, mert a zöld nagyon nem jó. Persze a kijelzőnek nem sok köze van a formához. Az még mindig tetszik, de az o7-et addig néztem, amíg jobban megtetszett.

    kungzi: Döntsd el, hogy melyik néz ki számodra jobban. A kijelzőket nézd meg valahol, hogy azok közül melyik tetszik jobban, melyik használhatóbb. Nézd meg, hogy mennyi adatod van a gépen, amit szívesen tárolnál és használnál a telefonon, és látni fogod, hogy melyiken férsz el. Döntsd el, hogy a kijelzőnél fontos-e a plusz 0,2 inch, az optimus-nál fogod-e használni a dlna-t és hogy zavarnak-e az omnia kapacitív gombjai.
    Akinek omnia-ja van, az úgyis azt mondja, akinek pedig o7, az azt. A saját igényeid alapján dönts. Valakinek ez, valakinek az.

Új hozzászólás Aktív témák