Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz bradam #18510 üzenetére

    Nem fogod megbánni egyiket sem, én teljes megelégedettséggel használom a HD7-et, de a Lumia mellett szól a modernebb hardver, a Nokia maga (értve ezalatt a MS támogatását, a többi gyártó számára nem nyitott API-kat a Nokia-only alkalmazásokhoz, összességében a komolyabb terméktámogatást), a tök ingyenes offline navi (bár egész jó árban van a HTC Locations is, ami nagyságrendekkel fejlettebb, de csak 30 napig ingyenes), viszont sokaknak fontos, hogy csak a HTC-kben van equalizer, és azért a HTC apps (a Marketplace HTC-only része) sem üres. HD7 hátlapja lötyögős, de nem nyikorog, nem jár le, alapvetően ezt leszámítva összeszerelésben, anyaghasználatban tökéletes, én külön imádom a kihajtható FÉM támaszt, amivel egyrészt akaratlanul is játszik az ember, másrészt én szerelmes vagyok alatta a kamerát körülvevő narancssárga részbe :D A 710-et ilyen szempontból nem tudom megítélni, de nyikorgó hátlapról olvastam már itt a fórumban is, viszont anyaghasználatal ott sincs gond, kellemes a fogása, csak a fizikai gombokkal volt problémám, mikor kipróbáltam. Ha nekem kéne választani, nem cserélném le a HD7-et, akkor se ha nem kéne ráfizetnem, de ez leginkább érzelmi alapú döntés, újonnan szinte csak és kizárólag a frissebb hardver miatt a Lumia-t venném.

    Remélem tudtam segíteni :)

    Szerk.: apró kiegészítés, hibajavítás

    [ Szerkesztve ]

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák