Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz crey #15099 üzenetére

    Akkor válaszolok a többire is :)

    A foursquare app nekem tökéletesen megfelel. Elhiszem, hogy neked hiányoznak dolgok, de pl live tile i4-en sem hiszem, hogy van :) A notification meg szerintem inkább wp7 korlát, azaz nem a fejlesztő hibája. Tudom, ez nem vigasz, de ez van, ha korlátozott a rendszer.

    A beépített twitterrel mi a gond? Vagy mi az, ami hiányzik?
    A Google Maps-ot aláírom, de azt ne is várjuk, hogy abból egy android szintű cucc legyen Ms cuccon. A Bing pedig igen is jó, csak sajnos nem itthon. Nem voltunk megfelelő célközönség az MS számára, hogy megoldja. De azért vannak alternatívák, lehet válogatni, ha nem is 100%-osan olyan, mint a Gmaps.

    A Viber érkezik, reméljük mi előbb. Bár speciel én nem használom :)

    A fejlesztésekkel pedig nem tudom, mi bajod. Nekem egy stopper-visszaszámláló szintű app is már vagy 10x frissült, mióta fentvan. Szóval lehet, hogy nincs minden alkalmazásnak megfelelő hátszele(de ez szvsz más platformon is így van), de soknak nagyon is van. Fejlesztőknek is írtam már, valamit mindig reagáltak, és szerintem egy olyan app sincs nekem fent, ami legalább 2-3x ne frissült volna már, pedig van pár telepítve.

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák