Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhitoshi

    veterán

    hmm. Nem rossz cikk. Ezt én már régóta pedzegettem. Viszont a végeredménnyel részben értek egyet.

    így Full HD-ben „kimaxolva” is szépen elfut a legtöbb mai játék.

    Ez lehetne igaz is, de valljuk be, hogy a CPU elfogy multi közben, és CPU limites lesz az egész rendszer. Másodsorban pedig még mindig kompromisszumos a rendszer, és jóval nagyobb kompromisszumot kell kötni, mintha vennénk egy PC-t + konzolt.

    Nem tudom pontosan belőni, de az ársáv, ami tudná hozni a konzolok szintjét ma, az valahol 200-250-nél van valahol, és ez a tendencia egyre csak nő, ahogy az idő telik. Most a FC4-et lehetne példaként hozni.
    Aztán ott vannak az ökoszisztémák, amiket a konzol köré építettek, ezt soha nem kapjuk viszont PC-n.
    Lehetne jönni a játékok árával, de a múltkor 7-8eFt-ért lehetett megvenni a Thief-et PS4-re, szóval itt nincs nagy differencia.
    Én úgy fogalmaznám meg a verdiktet, hogy ha valaki kompromisszum mentesen akar játszani, és csak a grafika számít, akkor 300-450eFt-ért PC. Ha enged kicsit, akkor PS4 meg mellé egy low-end PC, viszont csak, hogy PC legyen, ráadásul abszolút középkategóriás, az nem gamerhöz illő, csak mondjuk casual gamereknek.

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák