Új hozzászólás Aktív témák

  • syler123

    veterán

    Nálam már ez kiütötte a biztosítékot "Windows 8.1 operációs rendszer 25 000 Ft". Egyrészt, ezt akkor is meg kell venni, ha nem gamer konfigot veszünk, szóval ezt hozzáadhatjátok a konzol árához is, mert az a játékon kívül másra nem jó, tehát így is úgyis szükség van egy Pc-re a konzol mellé. Kapásból nem így számolnék, mint ahogy ezt ti teszitek.

    Alap koncepció, aki konzolt tart:

    Netezős konfig 80k + konzol 120k.

    Gamer pc:

    Itt 200k-t költhetünk a gépre, ha lecsippantjuk a konzol árát. Amikor én vettem a gépet, körülbelül 190k-t költöttem.

    Ebből kijött:

    Intel 4670k
    Asus Gryphon Z87
    2 * 4gb Crucial Ballistics
    Radeon 7870 Tahiti le
    Fractal Design Core 3000 ház
    Seasonic ss500et táp.

    Ha most költenénk el ezt az összeget, akkor már talán egy 280x radeon is beleférne az árba. Ezen a gépen mondhatni minden elmegy maxon, 30fps-el, sokuk pedig 60fps-el, tehát erősebb a mai konzoloknál.

    Szerintem így lokigus a számolás, mert a konzol mellé kell mindenképpen egy PC, és itt nem beszéltem a konzol játék árakról, mivel a Pc játékok kb fele annyiba kerülnek steam-en vagy kupon formájában, mint konzolon. Számoljátok ki így ahogy leírtam, plusz 5db játékkal, vegyesen új és régebbi. Számoljuk hozzá az egészhez a live, PSN előfizetést, mert gondolom netes játékkal is szeretünk játszani, mert én igen :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák