Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NagyVillany

    tag

    válasz Atos23 #13 üzenetére

    A képen 2 db modul látszik, a felsöböl 2 sor chip, és az alsobol 1 sor chip.

    amúgy sztem is felesleges power procit pakolni ilyen pici notiba, ha kell akkor egy 1080 as videot vigyen el izzadás nélkül, az meg már inkább a chipsettől a beépitett vga tól függ.
    Részlet egy vnvidia ion + intel atom cikkböl: "Egy 1080p felbontású WMV-állomány 26-32 százalékkal terhelte a processzort, ugyanennek a filmrészletnek 720p felbontású változata pedig 17-23 százalékkal. A H.264 kódolású 1080p mozik már csak 2-5 százaléknyit kértek a processzortól"
    Ennél a vaio-nál még a 13 colon 1600 felbontás ami egyedi, amin most irkálok 3-4 éves céges notimon Compaq evo800, ezenis 1600 a felbontás, de 15 colon, és még ezis határeset sűrűség, én valszeg 1366-ot választanék az kényelmesebb talán ha kicsibb a panel.

    ha vmi hasonló notit kéne most vennem, akkor kb Acer 1810tz és bele egy Intel 80GB SSD, a gyári 320GB hdd-t USB tokba be pendrajvnak, vagy eladni és akkor az egész mutatvány 200e belül megáll, és SSD miatt sebességre szvsz agyonverné ezt a hdd-s vaiot is. A kis acerben ugyan nincs DVD, de pl nekem az előny, több mint 5 éve van 1 kilós acer tabletem, usb dvd iróval, de kb évente 1x ha rádugtam.

Új hozzászólás Aktív témák