Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz Integra #16 üzenetére

    Buta demagógiák? Neked nincs semmiről határozott véleményed, mert akkor már demagóg vagy? Na ez a butaság kedves kollega. Nem ma kezdtem az ipart, átment már vagy 50 fajta noti a kezeim alatt, széles a paletta hidd el. Ezzel a kijelentéssel nem hiszem, hogy sok Vaio-t birtokoltál, ami persze nem baj csak akkor ne alkoss véleményt. De továbbmegyek: alkoss, senkit nem zavar, csak akkor legalább a tapasztalatokból építkező kijeletéseket és véleményeket tartsd tiszteletben.

    #17: azért Acer-hez hasonlítani a Vaio-kat, hát nem tudom...picit dilettantizmusra vall. De ez a Te véleményed, tiszteletben tartom, azonosulni a legmesszebbmenőkig nem tudok vele.

    #18: nem beszéltem. Miért? Kellett volna? Senki nem állította, hogy az Apple gépek jobbak vagy rosszabbak a Vaio-nál. Szó sem volt ilyenről. De abban igazad van, hogy az Apple is egy külön világ. Érdemes is megemlíteni, csak Európában méltatlanul hanyagolják.

    És végül sajnos van egy elszomorító tényem: sajnos arányaiban nézve a Sony Vaio notikból hibásodik meg a legkevesebb. Ez azért csak jelent valamit.
    Érdemes YouTube-on is megnézni egy-két videót, a Vaio-kat ért külsö mechanikai behatásoknak a vizsgálatával kapcsolatban. Tényleg szar műanyag ;]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

  • hito

    nagyúr

    válasz Integra #60 üzenetére

    Nagyon tudsz olvasni a sorok között....csak rosszul. Hol mondtam én azt, hogy a Sony-nak nincs rossz terméke, vagy gyengébb szériája? :Y
    Az arányokról van itten szó kérem szépen. Illetve arról, hogy melyik gyártó mennyi minőségi, exklúzív terméket tesz le az asztalra. Na ebben éllovas a Sony :K

    Ezek után nem hinném, hogy az "én készülékemben lenne a hiba" :U

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák