Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Meteorhead #1 üzenetére

    A kérdésed teljesen jogos! Mivel elég sok időt rászántam a játékra (3-4 napig folyamatosan csak ezt játszottam) és közben streameltem ezért úgy gondoltam, hogy egy teljes map végigjátszásánál jobb videót csak akkor tudok készíteni ha külön veszem fel, vágom és narrálom. Időhiány miatt (és mivel nagyon rövid ideig tartott a béta) nem csináltam rövid összegzővideót de azért sem látom különösebb értelmét mivel simán bele lehet tekergetni jobbra balra akinek nincs ideje és 15 perc alatt megtalálhatod benne a harcjeleneteket, várost skillfát vagy bármit ami érdekel.

    A skillrendszerről azért próbáltam részletesen írni mert az meg is érdemelte de a váron belüli fejlesztéseket eléggé egyértelműen tükrözik a képek.

    Azért szerintem az 5 órás videóanyag nem lett annyira unalmas és 10-10 perceket azért csak végignéznek az olvasók akár egy popcorn mellett esti programként vagy nap közbeni üresjáratokban. :DDD

    (#2) ldave: A hős nem tud mozogni a csatatéren.

    (#11) a_n_d_r_e_w: A béta zárása előtt még 50%-ra elvittem ott már 11+ perc volt a töltési idő... szinte biztos vagyok benne, hogy ez a hiba már nem lesz meg a vásárolható végleges verzióban és szerintem azért a megjelenést sem fogja annyira eltolni mivel az ilyen hibákat megtalálni könnyű bár megoldása valóban lehet hosszabb folyamat de akkor sem hiszem, hogy kibírhatatlanul sok idővel tolná el a megjelenést. Optimalizálás még bőven ráfér ez biztos de nem csak töltési idő esetén (bár a játék a maga stílusában eszméletlenül szép ezt meg kell hagyni).

    (#12) rii: Köszi :DDD

    (#13) adi mester:
    "Egész játszhatónak tűnik, remélem meg lesz ebben is az a reggel elkezdek vele játszani és éjszaka abbahagyom érzés."
    Én megtaláltam benne, bár a Heroes VI-ot nagyon utáló emberek egy része lehet, hogy hamarabb feladja minthogy eljusson erre a pontra. :) Én mindennek szoktam egy jókora esélyt adni mielőtt feladnám a hitet.

    Azért én úgy érzem, hogy ez a rész is elég megosztó lesz az emberek között de a skillrendszer sokaknak bejöhet akik kicsit komolyabban elgondolkoznak az egyes képességeken és felfedezhetnek bizonyos "buildeket".

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • Dyingsoul

    veterán

    Most olvastam, (amúgy elsejei hír) hogy lehet szavazni frakciókra kit látnánk legszívesebben a zárt béta második fázisában. Nyomtam egy gyorsat necropolisra. :DDD Egyébként lesz még egy második zárt béta is, úgyhogy ha új cikk nem is lesz belőle, de fogom majd streamelni.

    "Today, we have the pleasure to announce that yes, a second closed beta is planned for MMH7!"

    Kis önreklám de ha streamelem akkor azt a facebook oldalamon mindenképp kiteszem majd és ha még van köztetek aki nem zárkózott el teljesen a VII. résztől akkor kövessétek az oldalamat és láthattok live adást róla/kérdezgethettek közben mit mutassak meg. Azt azonban nem tudni mikor lesz pontosan ez a második fázis, de azt írták több tartalom lesz benne, mint a cikkben szereplő mennyiség.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák