Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    AMD_ok: :R

    Én ott voltam a futamon. Innen PH!-ról (rFactor WTCC topik) mentem pár arccal és meg kell, hogy mondjam életem egyik legnagyobb élménye volt. Miskolcról utaztam fel csak ezért, hogy lássam Norbit élőben versenyezni. Nem csalódtam és szerintem senki sem aki kint volt, vagy éppen otthon tudta nézni.

    Mi a WTCC futam előtt lévő Formula GP közepére értünk ki. Dög meleg, 1000 fok, nulla légmozgás, de mikor Norbi kiment a pályára azt az örjöngést - aki nem volt ott - el nem tudjátok képzelni :) . ~80 ezer ember tapsolt és skandálta, hogy Norbi, Norbi, Norbi.

    Eszméletlen jó volt látni, ahogy az első futamon ráfordul a célegyenesre és 2.!!! A hangorkántól zengő Hring-et szerintem még pesten is halloták :D . 2. futam már nem volt ilyen szerencsés az eső miatt, de az összetört autót a Zengő Dension Team összerakta. Még így törötten is a mezőny leggyorsabb és legszebb autója volt :D . Nagy nagy tisztelet a csapatnak, hogy mindent megtettek azért, hogy Norbi visszamenjen :R .

    Futam végén még maradtunk kicsit a Maserati Cup-ra. Na azok a hangok iiistenem és azok az illatok. Te jóóóó ég :Y !

    Elvileg jövőre bekerül a naptárba a Hungaroring szóval, aki csak tud jöjjön ki majd :) .

    Nem tudom azt tudtátok-e de Norbi annó autós-szimulátor játékkal kezdte. Onnan indult el a karriere. Egy ilyenen figyelt fel rá Zengő Zoltán :) .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák