Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Tavaly nyáron olaszországi nyaralásom alatt pozitívan csalódtam a telenorban, mivel minden extra csomag aktiválása nélkül kb 36 ft körül volt az sms küldésem, ami szerintem elég tűrhető, majdnem annyi, mint az itthoni díj.

    De!
    Nagyon helyesek ezek a törekvések, mindenképpen támogatandó egy határok nélküli mobilozás elképzelése az EU-n belül, mintha az egész egy nagy állam lenne (kb mint ahogy az USAban vannak a dolgok), tehát ha mondjuk Ausztriában a magyar simemmel telefonálok haza, akkor a rendes tarifámat használjam, illetve a hívásfogadás is ingyenes legyen.
    Azt hittem ez eddig csak egy utópisztikus elképzelés, de legalább látom, hogy van rá törekvés a hatóságok részéről is.

    Aki meg a külföldi netezés miatt parázik: nem tudom ti merre szoktok járni, de én, amikor nyugaton járok, kb 150-250 méterenként találok nyitott hotspotot, éppen ezért eszem ágában sincs használni mobilnetet, főleg nem roamingban.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák