Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz hallador #459 üzenetére

    Ja, multinál viszont simán megy a kulcsrakészség - bár nekem ilyen téren szerencsém van, mert a legtöbb időt a sysprep-es image első indításakor a frissítés viszi el. Gyak. utána már nem sok mindent kell tennem a géppel, hogy az illető arra tudja használni, amire az előző telepítést. Meg ugye ott tudhatom, mit is használ, és az pontosan hogyan kell belőni (dokumentálva van). De ez is egy fél nap simán, pedig elég új vasaink vannak.
    Meg multicégnél pl. nem rakosgat azt a gépére, amit akar. Már jobb helyeken :)

    A probléma nem ezzel van, hanem amikor a magángépét hozza valaki, aztán azon ugye adatot is kell menteni, összevakarni a programjait, aminek vagy megvan a telepítője, vagy nincs, esetleg ha másik verziós winnyóz van, akkor azzal nem kompatibilisek...

    Mutogatni való hater díszpinty

  • spammer

    veterán

    válasz hallador #459 üzenetére

    No igen, az valóban még plusz, igazad van, MS Office-nál tényleg tetű lassú a telepítés, bár a 2013-nál talán már gyorsult az is.

    Persze attól is függ, hogy hány programot kell feltenned és hülyebiztosra beállítanod a júzernek, ha pl. még olyan apróságot is be kell állítani, mint az Office színe meg minden aprólékos beállítása, mert a júzer annyira hülye hozzá, akkor elhiszem, hogy sokkal több idő. De azért ez már túlmutat a "W telepítése" kategórián szerintem. Azért a "max support a hülyebiztos beállításhoz Pista bácsinak" és az "alap" W telepítés már 2 különböző dolog. Szerintem. Minden rendszeren lehet sok idő a telepítés/konfigurálás, csak az igényektől függ. Egy alap Ubuntu és hasonló funkciójú W telepítése között nincs olyan hatalmas időbeli különbség.

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák