Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Cifu #6 üzenetére

    Szerintem semennyire, mert exynos nem a gigahertzekből nyeri a nagy teljesítményt.
    A 7410 vs s805 -nél is ez már kiderült (igaz a csíkszélesség is eltérő), valamint az hogy az exynos variáns az erősebb, grafikus gyorsítóban viszont ha jól tudom az adreno még mindig beelőzi a malit, de az is már csak idő kérdése (legalábbis remélem) :D

    Nem tudom miért, de muszáj állást foglalni, és az exynos számomra a szimpatikusabb. Olyan intel vs amd szindróma :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Cifu #34 üzenetére

    Exynosos Note4-re napokon belül érkezni fog cián, de egyébként igazad van, snap-ra már jó ideje van..

    Peterson_ - állítólag az adreno több részletet megjelenít, de erről nem tudok nyilatkozni, valamint szintetikus tesztekben is valamivel erősebb a 420-as adreno. Sok az "állítólag" szóval nem tudok mit hinni, állítólag a octa-val sokkal kevésbé laggol konkrétan a note4, és ami tény ART-on nem kell minden újraindítás után negyed órát várni mint snap esetében.
    Nekem egyébként Exynos van :)

    (#36) vicze1 - tényleg nem tudom, nem látok bele. Állítólag az octa 7410 is vissza van fogva, hogy ne legyen tátogó a különbség a kettő között, de tényleg nincs autentikus véleményem. Nem vagyok szakmabeli :N

    [ Szerkesztve ]

  • Daw93

    senior tag

    válasz Cifu #62 üzenetére

    Nem is a színekről meg a betekintési szögről beszéltem. De már ha itt tartunk, a Z-n viccen kívül szebbek a színek mint a G3-Z1-S5 trión. Ezekkel volt szerencsém összehasonlítani. Egyedül a fekete szín ami az s5-ön magasan jobb -ugye superamoled durván jó feketében, cserébe a fehér az világoszölddel/kékkel egyenlő, ez viszont csak akkor látszik ha mellé raksz egy tft-t- meg a betekintési szög a g3 és az s5-ön bőven jobb. Tudom, nem fogjátok elhinni, de én hasonlítottam össze személyesen, és nem azért mondom mert sony fanboy vagyok. Ha érint bárkit, bármikor szívesen tudok képet csinálni a Z és a G3 közti kijelzőszínek különbségről. A Z1 és S5 tulajjal ritkábban találkozom.
    A QHD viszont tényleg láthatóan jobb mint a fullhd. A parasztvakítás nem ez, hanem az ha elneveznek egy 320 ppi-t "retinának" mikor még 441 és 538 közt is látszik a különbség.

    Peterson_

    Az hogy 21 colon fullhdban tolják, megint más mert a monitort 50-100 centiről nézed, a telefont meg kb 25-30 centiről. Ha a monitort ilyen közelről nézed tuti kiugrik a szemed a pixelektől, meg amúgy is. Ráadásul nem akármilyen vga kellene egy 4k monitorhoz, ha pl játszanál a gépen.
    A sok androidos szerkezet meg nem a túl nagy felbontás miatt akad meg laggol, hanem mert egy hulladék rendszer van rajta. Ha szarul optimalizálják hdban is akadna egy snapi 805-ön 4 gb rammal.

    [ Szerkesztve ]

    GTA Online: Daweee93

Új hozzászólás Aktív témák