Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz zH. #402 üzenetére

    Senki sem mondta ,hogy hülye vagy mert megveszed a programot.

    De itt többen írták, Te nem, de más igen.

    Hogy illegális vagy nem -e.. Elvileg igen ,de nem az átlagos mezei userekkel foglalkoznak ,hanem a működtetőkkel.

    Nincs, elvileg legális, vagy illegális. Tudtad, hogy 20K alatti lopás esetén ki sem jön a rendőrség? Tehát 20K alatt lopni legális, mert nem foglalkoznak vele?

    Becsületes ,hogy megveszed ,aki meg nem az valószínűleg azért ,mert nem teheti meg ,vagy mert sajnálja rá a pénzt.

    Tudod mennyi mindent szeretnék, de nem vehetem meg? (És nem csak szoftverek) Most pl. 13 játék van a "kívánságlisámon". Nem warezolom le, majd meglesz, addig játszom mást. Én ki tudom bírni, hogy ne váltsak rögtön Win7-re, és ne játszak mindig a legújabb játékokal, lehet csak 1 év múlva fogok egy ma megjelenő játékkal játszani, és? Neeeeem. Vérpityunak minden kell, most, és azonnal, ő már a megjelnés elött villgohat, hogy már 2x kijátsziotta a játékot. Erről van szó. Utána meg minek venné meg? Megy a kukába, játszik mást.

    Egy embertől elvenni az életet meg nem egy kategória a szoftverletöltéssel ,pláne mert az előbbi nem is lopás.

    Már bocs, de erre nem tudok mit mondani. Direkt odaírom, hogy ne a kettő közötti párhuzam legyen a lényeg, direkt leírom, de Te mégis belekötsz. Lehet erre mit mondani? Lehet. Én vagyok a hülye. :W

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák