Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz GeryFlash #23 üzenetére

    Mint mondtam, van benne modern F1 közeli technika, ha hajlandó vagy lemondani a külsőségekről, akkor az eddigi egyik legjobb F1 szimulációban lehet részed.

    Persze ha vkinek az a fontos, hogy meglegyenek az idei autófestések és 3D modellek meg pilótanevek és egyéb körítés, akkor arra is lesz megoldás, a cikkben szerepel egy videó a készülő idei Forma1 mod-ból. Annak a fizikája nem tudom milyen lesz, de ha csak annyit csinálnak, hogy a gyári Lotus Exos fizikájára húzzák fel a körítést, akkor abból már egy igen remek dolog fog kisülni! :K

    Viszont arról én nem tudok, hogy egy komplett 1-2 évvel ezelőtti mezőny lemodellezésre kerülne, ami lássuk be, egyrészt ezen a szimulációs színvonalon lehetetlen vállalkozás, másrészt teljesen értelmetlen is, hiszen az autók teljesítménye nem egyforma, így online összeereszteni őket is tejesen fölösleges lenne. Bőven elég 1 autót jól megcsinálni, erre a Lotus Exos T125 már ott van, illetve ha szerencsénk van, akkor jönni fog majd valamelyik 1-2 éves Ferrari F1 autó is...

    Illetve a közeljövőben meg lesz valósítva a teljes KERS rendszer komplex szimulációja is, tehát nem csak a "turbó gomb", hanem az erre a technológiára épülő kipörgésgátló rendszer, a fékezéskor való energia visszanyerés és egyéb képességek..

    [ Szerkesztve ]

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák