Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz bolvar #16 üzenetére

    "kasza lesz " nem biztos, bár nem reklámozzák, de az iphone 5S bukás lett, illetve a régi iphone 4 8gb újra gyártása is

    nem válik ma már minden rögtön arannyá amihez csak hozzaer az Apple, Steve Jobs idejében még igen, ma már nem biztos

    főleg hogy sokan idegenkednek az ilyesmitol, sokan lehet egy elegáns svájci órát preferalnak, meg amúgyis drága és felesleges, nem vízhatlan, nem lehet vele telefonálni,.hamar lemerül, csak úgy működik ha ott van az iphone a zsebedben, mutattak hogy lehet vele térképet nézni, de mi az anyám kinjanak ha ott van a nagyobb iphone?

    Jó biztos lesz aki megveszi, de nem biztos hogy sokan...

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • Remus389

    veterán

    válasz bolvar #22 üzenetére

    telefonba szerintem ami engem megmozgatna, az az összecsukható telefon

    ja különben elég izzadsagszaguak már az újítások, mondjuk a htc One hozott néhányat ,pl a hatlapba futó antenna, amit most az Apple lemasolt szerintem kevésbé igényes módon, illetve fotózás terén is (gondolok itt arra hogy ki lehet törölni a jarokeloket pl )

    tehát kifulladt, szóval ha összecsukható lenne, nagymértékben nőne a kijelzomeret, úgy hogy a farmerzsebbe is elfér

    okosoraba az lehetne a forradalmi, amit kihagytak a mostani gyártók, ha lehetne telefonálni legalább, sokan amúgyis hordanak órát, biztos örülnének ha otthon hagyhatnak a mobilt (igaz meg kéne oldani hogy kihangositas nélkül lehessen, pl könnyen levehető lenne és a szijban lenne a hangszóró és mikrofon )

    persze akkor már kéne a vizhatlansag, a megbízható uzemido

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • tikshow

    addikt

    válasz bolvar #22 üzenetére

    Én ugyanazt az innovációt várom tőlük, ami ugyan még az első 1-2 iPhone modellnél nem volt meg teljesen, de utána beért. Öröm lenne látni egy hasonló szintű ugrást. Hogy merre? Nem tudom, nem az én munkám ezt kitalálni, azért keresnek ott annyit amennyit, hogy ezt kitalálják. De most kivételesen lehet örülnék, ha visszatérne a 2007 előtti korszak, amikor tökéletesen meg lehetett különböztetni minden telefont, mindnek volt egy egyénisége.

Új hozzászólás Aktív témák