Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz Gergosz2 #164 üzenetére

    Bár a kezdetekben hatásos volt a részemről, mert egy kis településen vagyok,de közel a városhoz, és jött a reklámjük, hogy ahova telefonvonalat tudnak kihuzni oda netet is, nosza gondoltam az akkori 128 kbites netre benevezünk.Ezután jött ,hogy hát oda még nem értek el ,meg,hogy minimum 5 fő kell nekik.Összeszedtem az 5 főt aki még beköttette volna , telt az idő de semmi reakció.Ekkora eldurrant az agyam és megirtam a levelet a fogyasztóvédelemnek és a hirközlési hivatalnak és egy példányt az invitelnek is megküldem. A hivatal válaszában megerősitett abban, hogy ki meg kell kapjam az igényelt szolgáltatást.
    Ezzel a levéllel bementem és vártam a soromra, mikozben hallom a pult mögött suttognak, hogy már megint valaki feljelentett minket.Mikor sorra kerültem, mondtam, hogy én volnék az aki a feljelentést megtette.Érdekes modon ezután pár nap mulva bennt volt a házamban a net.

    A másik esetben meg fél évig el kellett mennem és gondoltam, hogy felmondom a szolgáltatást, erre a központjukból hivtak telefonon, hogy milyen kedvezményt vagy milyen mobilnetet vagy tabletet tudnak ajánlani, ha nem lépek ki tőlük.

    Szánalmas egy banda, a meglévőkről lenyuzák az utolsó bört is mert tudják, hogy nincs más

Új hozzászólás Aktív témák