Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    Személy szerint sokallom az internet árát itt M.O.- n !
    Anno mikor még 56k volt és ment elég sokat, igaz arra fizettem ilyen havi 40+ ot :DDD (de akkor az volt csak...)

    Mikor 2004 -be (ha jól emlékszem) bekötötték környékemre az ADSL -t (T-Online , akkor nem ezen a néven futott...) 12 ezer HUF volt az 1MB -os net... ingyenesen 2x duplázták és a 4MB -ér (anno) fizettem ugyanazt a 12.500 HUF -os árat... (akkor az jó pénz volt) és csak egy Net volt !

    Most 10.065 HUF -ot fizetek a TV (IPTV Családi csomag) / Telefon (Alap) / ADSL (NetMánia S csomag) -ért !
    azt mondták, hogy a telefon mindenképp kell a Nethez, mert internet alapu minden (TV / Telefon is) így kell a telefon előfizu is hozzá, meg így tripla kedvezményt kapok rá, nem csak duplát "szöveg" nagyrészt...)
    és van Tripla kedvezmény rajt + Platina kedvezmény is.... ez így soknak mondható más szerint is ? (a fizetendő díj)

    Sajnos itt a lekhelyemen más szolgáltató nem igazán van... ami meg igen az drágább és sz**rabb szolgáltatást nyújt.. (pl. KábelTV szolgáltató akinek a TV adása is pocsék ! - meg van a másik Parabolás MikroNET es cucc , ezek mint kb. semmit se érnek - (az én szemembe!))

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák