Új hozzászólás Aktív témák

  • Long Man

    tag

    válasz Milestone2 #8866 üzenetére

    Úgy tűnik egész érdekes problémába sikerült beletenyerelni. :K

    Végigteszteltem - ami eszembe jutott - ezt a "G-mail Piszkozat-ból küldés"-t. :K :U

    Összefoglalva:
    Sehogy nem sikerült a számítógépen (web g-mail) már elkészített, formázott, de el nem küldött leveleket a telefonról - a már jól megszerkesztett módon !!! - elküldeni.

    - A telefon G-mail kliense teljesen eltüntetett minden formázást. Se kép, se formázott szöveg.
    (sima szövegként ment át)
    Viszont! a mellékletet nem bántotta, az átment gond nélkül.

    - Próbáltam a telefonon lévő böngészőkkel belépni a G-mail webes felületére:
    Az LG böngészője végtelen ciklusba szaladt és nem lépett be :F :C , a Chrome, a Maxthon és az Opera mobil belépett (a Maxthon pl. ~15 üres lapot nyitott meg, mire belépett végül), de ezek is szétverték a formázást és működésképtelenné a beillesztett hivatkozást.
    Akkor is, amikor HTML módba kapcsoltam a G-mail felületét. (bármelyik böngészőnél, ami belépett.)

    No itt véget ért a tudásom és elfogytak az ötletek, hogy miért nem működik egy ilyen egyszerűnek tűnő dolog.

    ps.:
    Azt már halkan sem merem elképzelni, hogy a PC-s web G-mail (Win7+Chrome), a mobil böngészős web G-mail és az Androidos G-mail kliens nem tud együttműködni. :))
    (pedig mindegyik Google, kivéve a Win7) :DD

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

Új hozzászólás Aktív témák