Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Legendd

    senior tag

    válasz gabe8719 #7 üzenetére

    Ha az Y300-féle hardvert kapta volna meg, akkor még majdnem a felárat is megérné...
    Meglátjuk, nem rossz kütyü ez, csak drága.

    [ Szerkesztve ]

    Alea iacta est!

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz gabe8719 #24 üzenetére

    Csak szólnék mielőtt nagyon belelovalod magad. Az Adreno 200 és 205 még az ATi fejlesztése. Nomeg borzasztóan, és bitangul gyengék. Az SGX 531 az kb csak a kétszerese egy 205-ös Adreno-nak...
    (mondja ezt egy boldog SGX531 tulaj) Ja és a HTC desire, az nagyon nem tudja leverni ezt a HW-t... Nem rossz, de az Adreno 200 egy molyfing csak. Azzal nem fogsz Most Wantedozni. (vagy laggol, de fura, játszható, az egész játék lelassul)
    (#41) ebegab92: hasonlítjátok ezt az Adreno 205-höz ami 7 éves. Ja de az SGX530 is... (SGX 531=SGX530 128 bites memóriabusszal) csak a fejlettségi szint más, nem véletlen ez van a kezdetektől minden almával jelölt gépben...

    "Grand X In-en el sem indulnak appok,vagy egy S III-on szaggat egy játék": Nem szoftver kérdése. Az egy x86, a másik Mali-400.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz gabe8719 #65 üzenetére

    Lww nem ér, mert kisebb mint a fele a felbontás. Defy nem ér, mert irtó gyenge CPU van benne, az eredetileg energiatakarékosnak volt tervezve... Mint mondtam a legtöbb helyzetben az SGX-ek CPU limitbe ütköznek, ezért hiába vitázunk rajta...
    Nem hánytam le. Kb ugyanazt hozzák, mert amiben van SGX530-540, azok gyenge SoC-ok. Kivétel talán az OMAP4460, az megmutatja mit tud. Meg az MT6577 is. Viszont papíron elég rosszul mutattak a számok amikor a (xperia)play kijött...
    (#67) SkyLine3000: pont ezen okokból tesztelnek a mai napik a metro 2033-mal is...

    "volt vmi gém, amiben az sgx produkált 7 fps-t, a 205 meg 22-t, a többiben meg pár fps eltérés volt általában a kettő között"
    Ugyanaz a helyzet mint PC-n, eltérő a felépítése, mikor minek fekszik, csak itt nem kétszereplős a piac, hanem 4(5) gondolok itt az adreno, PowerVR, tegra, Mali, (vivante) cuccokra.

    Én is hiába raktam a celeron E3200 gépembe GTS450 GDDR5 geforce-ot, nem hozza a haverom 4 magos AMD-ének szintjét(ugyanilyen kártyája van). Egyébként ha csak használni kell, szeretem az adrenokat. Nincsen vele kompatibilitási gond, és általában még a leggyengébb sem hal be a játékoktól. (najó adreno200-zal már nem oly frankó gamelni (QSD8250)) de ez elmondható az SGX-ekről is. Amit utálok az a mali. Nézd meg a Batmant S advance-on vagy ace2-őn, esetleg a nova3-mat. Ahhoz képest az Arc vagy az SGS simán viszi...

    Remélem érthető volt mire gondoltam. Megbántani vele nem akarom a tulajokat. Nem szar a 205-ös, csak szerintem mikor kijött, a piac már többet követelt volna.

    "Azt meg már meg sem említem, hogy a terhelés alatt HDMI-n TVre kitolva is hozza ugyanazt a szintet, amit csak simán a kijelzőn."
    Fel is skálázta a felbontást? SGX531+MT6577+NOVA3: 800x480 sima, 540x960 kibírod(20FPS), 1280x720 laglaglag.

    [ Szerkesztve ]

  • GTR222HUN

    csendes tag

    válasz gabe8719 #124 üzenetére

    http://logout.hu/bejegyzes/gtr222hun/lg_optimus_l5_ii/hsz_1-50.html

    Megtettem, remélem így jó :)

Új hozzászólás Aktív témák