Új hozzászólás Aktív témák

  • ebegab92

    senior tag

    válasz Bazsee71 #38 üzenetére

    Ezen már én is sokat gondolkodtam,hogy mi értelme egy 4 magos telefonnak 2 GB RAM-mal meg elég komoly GPU-val :U
    Ezeket a droidos kütyüket kb. csak Facebookozásra,netezésre,Skypera,YouTube-ra,iskolában puskázásra használják,másra nem igazán.Nem tudom,hogy mit tudna adni nekem egy Galaxy S III vagy egy S4.A szoftver ugyanaz,a rárakható programok is.Játékra szerintem nem igazán jók,nekem nem tetszenek ezek a virtuális joystickes megoldások...
    Szerintem mindenkinek bőven elég lenne egy olyan teló,amiben 1 max. 2 magos proci van,értelmes és korszerű GPU-val (nem 2-3 éves technológia...),nem 256-512 MB RAM-mal,hanem 768 MB-1 GB memóval (esetleg megoldhatóvá tehetnék azt,hogy bővíthető legyen :DDD ).Kijelző legyen gyártótól függő meg a kamera is.A szoftvert optimalizálják,amennyire csak lehet,hogy ne legyen már az,hogy pl. egy Grand X In-en el sem indulnak appok,vagy egy S III-on szaggat egy játék.
    A valóság meg sajnos az,hogy naponta dobálnak ki újabb modelleket,a régebbiek supportjával nem igazán foglalkoznak (pl. Samsung Galaxy S Advance 1 év után kapta meg globálisan a 4.1.2-es droidot...)
    Én most egy Galaxy S Advance-t használok,igényeimnek tökéletes,szerintem ennek a hardveres képességeit sem tudom kiaknázni teljesen :D A szoftvert optimalizálhatnák viszont sokkal jobban,mert fagyni ez is tud...

    ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

Új hozzászólás Aktív témák