Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Naras

    őstag

    válasz hackeeeee #3503 üzenetére

    Milyen volt az a Symbian, hogy nincs szükséged több kezdőképernyőre? Hát pont ez a lényege az egésznek! :DDD
    Mindenki többre vágyik, te pedig arra, hogy csak 1 legyen? :U
    No mind1, természetesen van rá lehetőség, de úgyis feltolod majd, ha ráérzel az ízére.
    Jobb kitenni a gyakran használt ikonokat, és csak oldalra húzni a kezdőképernyőt, mint folyamatosan a menüt nyitogatni. Továbbá a widgetek is jó mutatnak... én konkrétan az alap képernyőre egy szem óra/időjárás widgetet biggyesztettem ki, és jobbra-balra vannak az ikonok... még eggyel jobbra-balra pedig widgetek... persze ízlések, és pofonok ;)

    A menüben találsz egy olyan ikont, hogy Kezdőképernyő (egy kis hzikó pipával az ikonja)... azt elindítva tudod kiválasztani, hogy melyik Home - ot akarod használni...

    Sztem töltsd le az ADW Launcher - t Marketről... érdemes... megnyílik előtted a világ, olyan dimenziói tárulnak fel a kinézet beállításainak, amikről nem is álmodtál :C Ott be tudod állítani az 1 képernyőt is, ha akarod...

    Látom, még nagyon a Symbian korlátai között gondolkodsz... sztem próbálj meg kitörni belőle, itt nincs ilyen... nincsenek korlátok... az van, amit akarsz... nyugodtan nyomkodj körbe mindent, játssz vele, tapasztald ki... :K

    A Symbian egy nagyon jó Oprendszer... volt... de az ilyen jellegű telefonokra csak össze lett mókolva az egész, és valahogy nem az igazi... :(((

    [ Szerkesztve ]

    Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

Új hozzászólás Aktív témák