Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz BenceShearer #1997 üzenetére

    Sziasztok, fórumtársak!
    Régóta olvasgatva a hsz-eiteket most jött el az idő, hogy érdemben hozzászóljak a témához:
    BenceShearer:
    Székesfehérváron az Alba Regia Hotel aljában lévő Vodafone-os bemutatóteremben kaptam azt a választ, hogy "nem lehet kibontani/bekapcsolni, mert akkor már használtnak minősül". Pedig szépen, udvariasan elmagyaráztam, hogy 2 telefon között vacilálok: Vodafone 845 és LG GT540, azért szeretném kipróbálni őket, mert érdekel, hogy tényleg annyival lassabb-e Huawei giroszkópja és a menüje, valamint érzéketlenebb a kijelzője, hogy megérje rááldoznom azt a +15000-et egy komolyabbacska vasra, az Optimusra.... De hát ott hajthatatlanok voltak - legalábbis a hímnemű eladók.
    Átmentem az Alba Plaza-ba a Voda boltba ugyanezzel a kéréssel és szépen mosolyogtam az eladó hölgyre. Már nyíltak is a dobozok és kapcsolta is be a két gépet. Ezúton is ismét köszönöm a hölgy kedvességét!!!
    Úgyhogy most Optimus-ra spórolok (októberben jár le az egyik flottás előfizetésem a 4 közül), és közben olvasgatom ezt a topicot (is), meg mindent, amit csak találok róla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák