Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juky

    csendes tag

    válasz Balázs1986 #12182 üzenetére

    Nálunk van egy l5 II, és egy 2011-es p350, az l5-re jöttek frissítések, legutóbbival a knock (ami egész jól működik is, csak néha túl érzékeny...), 4.1.2-es android van rajta, és nálunk szinte bug mentes... annyi bug van benne csak, hogy a teló a tp-link routerünket nem szereti, ledobálja, nem engedi rácsatlakozni, stb... ezt nem javították, elvileg vmi kompatibilitási gubanc, de ha jól tudom, az egész L 2 szériát végigkíséri (van rá megoldás). Ezt leszámítva kapsz egy atomstabil rendszert, hardverhez képest nagyon gyors, gördülékeny, szinte minden azonnal történik, még 1600 óra után is (tapasztalat).

    A p350re az utolsó frissítés 2.2.2-es droid, nem egy mai darab, de stabil. Amióta megvan (lassan 3 éve) egy kezemen meg tudom számolni, hányszor fagyott le, hagy hány bugot találtam. Az egyetlen szembetűnő az, hogy ha használod a billentyűzetet, egyre több ramot foglal... pl kezdi 3 megáról, aztán már 30-nál jár, és csak újraindítással javul meg. Ezt leszámítva ez is stabil, teszi a dolgát, 600 mhz-hez képest gyors, láttam már erősebb telót jobban akadni, mint ez.

    Befejezem az OFF-ot, nekem az lg-s romokkal eddig jó tapasztalataim vannak.

Új hozzászólás Aktív témák