Új hozzászólás Aktív témák

  • Fulár

    senior tag

    válasz korpicschess #31282 üzenetére

    Ahogy mondod!Sok minden függ attól,hogy milyen ügyintézőket fogsz ki!
    Az a mai nap tapasztalatai után tűnt föl,hogy bár klassz dolog,hogy az értesítési Led ilyen sokszínű és még gyárilag testre is szabható de egy kicsit szerintem halovány.Nappali világosságban nem áll fönt a veszély,hogy kiégeti a retinádat.És kicsit ritkán is ad magáról életjelet.Nem számoltam de elmulasztott esemély esetén talán 20-25 másodpercenként villanhat....

    Engem már csak egy nagyon fontos kérdés foglalkoztat a telóval kapcsolatban!Az összefoglalóban leírtakat át lehet valahogy ültetni a V21-es szoftokra is?Mert bár Romot cserélgetni nem áll szándékomban de mivel Rootoltam azt nem lenne rossz teljesen kigyomlálni ha esetleg gariztatásra kerül majd sor a jövőben.Nem nagyon van kedvem téglásítani a cuccot ha esetleg az összefoglalóban leírtak már nem állják meg a helyüket V21 alatt.És az ott összefoglaltaknál még az is gond,hogy már jó sok link halott.Én csak"Hobbi"Mobilaréna olvasgató vagyok,nem tudom ez,hogy működik.Nem lehetne az összefoglalót frissíteni és korszerűsíteni?Hogy ne csak Kit-Kat-ig vagy V20-ig legyen helytálló?
    Köszönöm az esetleges válaszokat és bocsássátok meg a tudatlanságomat!

Új hozzászólás Aktív témák