Új hozzászólás Aktív témák

  • Meggyi001

    veterán

    Na szóval, először egy kis olvasnivaló:

    Holnap jelenik meg az első Ubuntu mobil

    Mobilra csatolható kamerával rukkolt elő az Olympus

    Itt az eddigi legaranyosabb Android reklám

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Más...

    Kb. két hete megjött a vezeték nélküli töltőm Kínából, kemény 1300 ft-ért. Beletelt 5-8 napba mire megtanultam, hogy milyen pózban kell rátegyem, hogy töltsön rendesen. A munkatársamnak van egy Z2-je, és kíváncsiak voltunk tölti e neki, (mert látott egy cikket vagy mi a f@szt) és azt olvasta, hogy nfc-n keresztül is tud tölteni. Mondom neki, gyere ba****g, tegyük rá, hadd röhögjek egyet. Rátette. Elkezdett villogni a töltő ledje, gondolom kereste az interfészt vagy akármit, ezt csinálta 1 percig, aztán megszűnt a villogás. Kihúztam az áramból, vissza, stb, azóta nem tölt, nem is villog. Na mondom neki, Peti baz***g a Z2-ödet, tönkre vágta a töltöm.... :D :D

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Más...ha már volt, vagy más megoldotta, vagy linkelte , akkor vegyétek semmisnek....

    A v20h rommal együtt ügyesen megérkeztek a lollipop navigációs ikonok is. Gondolom sok embert várta már, én gyűlölőm őket! Kiráz a hideg tőle. Ezért elkezdtem keresgélni a systemui.apk-ban, framework-res ben, stb-ben, hogy hogyan lehetne kicserélni őket. De ez nem volt elég, jó pár óra elment az xda-s infók átolvasására is. Sikerült is összetákolnom 5 fajtát. Később lehet ebből csinálni még többet is, vagy ezeket módosítani, finomítgatni (az még ráfér), de kezdésnek/kiindulásnak jó szerintem. TWRP recovery-ből vagy Flashify + twrp recovery -ből lehet flesselni. Elvileg megy a többi stock romon is, de csak v20h-n tudtam tesztelni, ott szépen működik. De aki kipróbálja, előtte ne legyen lusta recovery-ből egy full mentést csinálni a romról, pár perc az egész, hátha gebasz van, és akkor recovery-ből, pitty putty vissza tudja állítani a rendszert. (Baj esetén szükséges: gombkombinációkkal elindított twrp recovery )

    Katt a képre a nagyobb változatért...

    Text navbar

    Honeycomb navbar

    Ultra navbar

    Beats navbar

    Old navbar

    Mindenki csak a saját felelősségére! De nálam ment szépen mind....

    Asszem mára ennyi...cigi & kaja :)

    [ Szerkesztve ]

    https://gamergep.hu/

Új hozzászólás Aktív témák