Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz GeryFlash #81 üzenetére

    Érdekelne? Legyen. Mondjuk ott volt a PH Chat projekt, amihez kapcsolódóan sok-sok nyereményjáték volt értékes díjakkal, mind saját zsebből finanszírozva, nem beszélve a projekt technikai hátterének anyagi vonzatáról (úgy mindent összeszámolva 5-600 euró, a beleölt időt nem számolva). Mindezért semmit sem kértem cserébe. Na és a fórum? Hát, pl. az a közel 1000 privát üzenet (csináljak neked screenshotokat, úgy jobban fogsz alukálni?), ahol mindegyik :R ezzel a smileyval zárul, gondolom azért, mert félrevezettem/félrevezetem az embereket. Senki sem reklamál utólag. Igazad van, taníts mester, mert én oly hülye vagyok a telefonokhoz. :R

    De a témához kapcsolódóan:
    Hol itt az ellentmondás? A G3 S-et nem ellenpéldának hoztam fel, ez megint csak a Te víziód. De ha már itt tartunk minden szempontból jobb választás. Mire mész az erősebb SOC-al, ha a kijelző egy rakás trágya és a kamera default vízfesték effekttel készíti a képeket? Mi az elsődleges szempont egy készüléknél? Húzogatni a cerkát az Antutu értékre? Feltételezem nálad ez, más embernek, hidd el, nem igazán. Több mint 10 évnyi szakmai tapasztalat mondatja velem hogy az F60-as erősebb hardvere talán neked fontos, mindenki másnak sokkal fontosabb a szebb kijelző és a jobb kamera. A G3 S nem akad (pontosabban nem jobban mint ez), nem egy 2magos mtk röffenet van benne. De hogy még nyugodtabb legyen a lelked: nekem nincs G3 S-em, sőt, nem is tervezek venni, de (és kapaszkodj, itt jön a lényeg) mégcsak azt sem írtam hogy F60 helyett valaki azt vegye, arra a feltevésre válaszoltam (olvass csak vissza, ha már ilyen ügyesen visszakerestél mindent) miszerint az LG csak ilyen telefonokat ad ki mostanában. Persze, nyuszifülem, ezt már nem idézted, mert akkor az egész mondókád értelmét vesztené, és égnél, mint a Reichstag, pontosabban égsz :) Ellentmondás mi? Muhaha.

    Én meg remélem (téged remegve féltve) nem teszed be a lábad egyetlen off-topicba sem, mert megesznek ha az emberektől úgy fogsz idézgetni, hogy kiragadsz egy szöveget a kontextusából -nem szólva az előzményről, azt teljesen másnak, az adott embert hazugnak beállítva. Mert most ezt tetted velem, ekköré kreáltál egy akkora bullshitet, amit már rég sikerült valakinek. Büszke lehetsz magadra. De ugyanez igaz a valódi életre is, csak ott nem válaszolnak írásban, hanem esetleg szájonvág az érintett ha ezt csinálod. Tudod mi ez amit művelsz? A hivatalos oly szép megnevezése: szarkeverés. :)

    Na, mostmár leülhetsz, egyes :) Ja és persze peace :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák