Új hozzászólás Aktív témák

  • Sh4rk

    aktív tag

    válasz Gicz #63 üzenetére

    Láttál már ilyet?

    Áthallás? ez a betegség mint olyan csak LCD technológiával létezik! Erre nagyon jó példa a samsung összes tv-je!

    Egyébként a technológiát firtattam, nem a tv-k típusok (LCD vs Plazma) közti különbséget, azt mindenkinek magának kell eldöntenie!

    "csak unom ezt a jó marketinget, hogy : " ez a passzív technológia ára"

    Ez nem egy velejáró kis rossz, amit megéri beáldozni, mert annyira jó ez a technológia. Ez csak egy jó marketing!
    A villogásról meg annyit, hogy nem a boltban kell nézni a plazmát! 5000W más frekvenciájú világítás mellett.

    A fényerőt a tv-k már rég korrigálják tehát sötétedés minimális! az otthoni vibrálás szinte észre sem vehető. Ezzel szemben én bárhol állok, látom a tv kicsi felbontását!(gondolom megszoktam a plazmám) De pl amit nem reklámoznak az az, hogy nem forgathatod el a fejed, nem állhatsz fel és állhatsz ki a kép síkjából, fekve nem lehet nézni...meg ilyenek.

    Figy az lcd kevesebbet fogyaszt, sokkal. Ez tény! De mondjuk ha filmet nézünk és annak a képaránya nem 1,78:1 hanem 2,39,1 akkor már nem olyan nagy a különbség. Ugyanis ebben az esetben az LCD teljes képernyője fogyaszt, ráadásul ahol a fekete részek vannak ott maximális fogyasztás van, míg a plazma csak a megjelenített részen fogyaszt. De a kevesebb fogyasztás igaz!

    amit a tv-től való távolságra írsz csak akkor igaz, ha 720 és 1080 ról beszélünk de itt 300 sor van, tehát igen is látszik.

    azt ugye tudod, hogy a 8 pontos betű az 3mm magas ugye?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák