Új hozzászólás Aktív témák

  • Tannhauser

    csendes tag

    Sziasztok!

    Végigolvastam a cikket és a fórumot, sok hasznos információt találtam, köszönet érte! Egy LG 47LM620 tévét akarok venni, és a PC Dream Shop az esélyes. Ami még nem teljesen világos, és örülnék, ha felvilágosítanátok:

    1. Írta itt valaki, hogy a TV beállítása vagy East Euro, és akkor elérhető a magyar prémium de az UK ingyenes játékok nem; vagy pedig West Euro és akkor fordítva. Nincs tapasztalatom, és nem igazán tudom, hogy melyikkel kérjem? Vidéki vagyok, nem fognak megint kijönni, ha meggondolom magam. Azok az ingyenes játékok milyenek? Van valahol egy lista róluk?

    2. Szedek le a netről 3D filmeket már előre, hogy legyen majd mit nézni (karácsonyi ajándék lesz). HSBS BrRip, BrRip x264 meg ilyesmi van a fájlok nevében, a kiterjesztésük mp4, de lejött egy nagyobb, 10 GB méretű mkv is. Ezeket a TV le tudja majd nekem játszani egy külső 1 TB-os 2.5" Samsung vinyóról? Vagy LAN-on keresztül?

    3. Magic Remote-ot gondoltam venni, mert a TV-vel együtt azt is kihozzák pluszköltség nélkül, és legyen akkor teljes. Csak nem tudom, mennyire fontos. Enélkül is lehet boldogulni? Tudom, hogy mobilról is lehet vezérelni, de ahhoz wifi kell, ami nálunk nem megy mindig, csak időnként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák