Új hozzászólás Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    válasz Sh4rk #86 üzenetére

    TV síkja: Ez igaz, hogy magasabbról szétesik a 3D. Mondjuk alapvetően kevesen nézik állva otthon a tv-t. :)
    Elforgatott fej: Mi esik szét?? Cseppet sem torzul a 3D, itt valamit nagyon elnéztél.
    Fekvésnél ugyan így jó. Tényleg félreolvastál valamit...

    "Valamint mivel eleve nem tudnak 1080p mozgást úgy is mindegy alapon még rontanak rajta." -> Ez azért jó volt. :D Ha már rossz, legyen rosszabb. Ez jó indok lehet. :DDD

    Ami a plazmát illeti, te sem szereted/akarod elhinni, hogy valaki nem szereti, nem bírja. Hiába jó, jobb a képminősége alkalmasint, mert ezt én is elismerem.

    (#88) Sh4rk -> Khemm... passzív szemüvegből is van drágább, kisebb, dizájnosabb darab, mint a készülékekhez alapból járók, ezt gondolom te is tudod...
    "Az, hogy ti nem mozogtok sosem, nem hajolgattok, nem álltok fel, nem fekszetek el, az nem az én hibám, hanem ti kompromisszumotok! " -> OMG, tényleg nem tudom mikor próbáltál te utoljára polarizált LG-t... Pedig értesz a tv-khez, szóval nem értem miért írsz ilyen batár hülyeségeket.
    "Semmi más előnye nincsen az aktívval szemben." -> Khemm... Akkor írok párat a villódzáson kívül: lemerül(film közben a legjobb, főleg elemes szemüvegnél), igen drága egy polarizált szemüveghez képest és egy-két év múlva már nagy eséllyel nem fogsz kapni szemüveget a tv-dhez.

    "1080 vs 150 sor a helyzet ez bizony látszik" -> Na persze, már 320x240-et sem látok, magyarázd már meg. :D

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Új hozzászólás Aktív témák