Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Sh4rk #88 üzenetére

    "Nézd én az olimpiai megynyitót és zárót is fekve néztem végig, szal van értelme."

    Nézd, én mezei szemüvegben nem se tudtam fekve tévézni, sőt lefeküdni sem. Ugyanis a szára szétnyomta a halántékomnál a fejemet.
    Ami aktív shuttert próbáltam az meg hatalmas volt. Sony tévéhez volt kirakva egy MM-ban. Na az kb olyan hatást keltett mint valami vadászrepülős sisak. Hatalmas volt és relatíve nehéz is.

    "felállok tölteni valami üdítőt, ne kelljen már megállítanom stb stb
    eldőlök a kanapén és a fejem a karfára teszem, ilyesmi."

    Nem volt probléma. Igazából ezek másodperces dolgok. Ellenben egy kétórás film alatt legalább egyszer kimegyek cigizni és egyszer wc-re. Addig pedig megállítom a filmet. :) Úgyhogy mégha meg is kéne állítani az se lenne gond.
    Itt egyébként apróságokon aggódsz. Ennél sokkal többet ér a villódzásmentesség. A vízszintes felbontásfelezést pedig nem lehet észrevenni, csak ha már ~ 1,5 méterről nézem a tévét.

    Én nem fikázom csak nem látom értelmét a poláros szemüveges megoldást fikázni. :)
    Igazából az aktív szemüveg drága, nagy, szvsz nekem kényelmetlen is volt, tölteni kell(!), és ugye a kedvenced a villódzás. ;)
    A polarizált megoldáshoz pedig csak azt lehet felhozni, hogy a vízszintes felbontás csökken. De ez kiküszöbölhető ha mondjuk egy 42-es tévét 2-2,5 méterről nézel. A többi amit felhoztál mint "probléma" olyan csekély, hogy elhanyagolható. Most komolyan. Feküdni tévézés közben, meg üdítőt tölteni... :) Szal na érted...

Új hozzászólás Aktív témák