Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz mattheus #3169 üzenetére

    Szívesen! Abszolút érthető, hogy vásárlás előtt inkább körbekérdezel mindenről, én is inkább ötször körbejárom a témát, ha veszek valamit (főleg, ha távolról rendelem), minthogy aztán kidobjam az ablakon a pénzt, és megszívjam. Szóval ha gondolod, érdeklődj még erről a keretről nyugodtan, szívesen válaszolok.

    "Akkor szerintem én is megrendelem, mert nálam a hűtőrács előtti rész már rendkívül viharvert, szinte az összes műanyag "pálcika" eltörött már."
    Pont ugyanez van nálam is. Nálam egész konkrétan még 3, azaz három darab bírja még a strapát, a többi mind letörött (pedig összesen 11 volt). Pedig tényleg nagyon óvatosan bánok a géppel, azzal aztán nem lehet vádolni, hogy vadbarom módjára odavagdosnám bárhova, de egyszerűen a kiáramló hőtől meggyengültek ezek az amúgy is nagyon vékony kis műanyag "pálcikák" (találó a szó, mert kb. olyan, annyit is ér, elég gyenge konstrukció ez a része), és például laptoptáskába elpakolásnál, ide-oda hurcolászásnál az ember akarva-akaratlanul is hozzáér, akár a kezével, akár bármi más tárggyal, ezeknek meg elég egy kisebb ütés, már törnek. Az is igaz, hogy volt egy időszak a CPU-újrapasztázás előtt, amikor szegény ventilátor eléggé kiabált, a házban meg elég magas hőmérséklet volt, ezt ki is kellett vinni, igazából olvasztottam a pálcikákat. :DDD

    Na, megnéztem, és van attól a csávótól megint/továbbra is ilyen Y570 bottom case cover, akitől én is rendeltem (Kínából):
    http://www.ebay.com/itm/New-Bottom-Case-Base-Cover-IBM-Lenovo-IdeaPad-Y570-Y575-AP0HB000800-AP0HB000820-/221388007469?pt=US_Laptop_Housings_Touchpads&hash=item338bc0e82d
    Gondolhatod, nekem aztán egy kínai ismeretlen valakit nem érdekem reklámozni :DDD, de nálam bevált, gyorsan postára adta, relatíve gyorsan és jó állapotban meg is érkezett a csomag (1 hét körül, ami azért Kínából elég jó idő...), szóval talán érdemes lehet tőle rendelni. Nem tudom, hivatalos gyári vagy utángyártott-e a cuccos, de egy az egyben úgy néz ki, mint amiben most csücsül, csak vadiúj a keret.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák