Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz marcellusz #507 üzenetére

    Hát, számomra speciel ennek a frekvenciája még nem olyan durván idegesítő, de amikor rendesen felkapcsol, akkor tényleg van egy magas hangja, ami azért bőven kihallatszik az alapzajból, ha valakinek van hozzá füle. Ezek szerint Te is érzékenyebb vagy az ilyen magasabb frekvenciájú hangokra. Tehát én is hallok ilyet, de ez még közelében sincs annak, amitől megőrülnék (volt már olyan ventim, amitől kimentem a fazonomból, de ez még nagyon "hibahatáron" belül van). Aztán ez is persze gépenként eltérhet, lehet, hogy nálad a venti valamiért durvább hangot ad ki.
    A venticsere lehet, hogy nem egy rossz ötlet, én is agyaltam már rajta. Azt viszont nem tudom, ennek a garanciánál milyen szerepe van, de ez mintha pont nem a cserélgethető kategória lenne (de cáfoljatok, ha rosszul tudom), bár az is igaz, hogy max. ha szervizbe küldöd, akkor visszarakod az eredetit.

    Pasztázás: a fene sem tudja, egy dörzsöltebb szervizes nem tudja-e megmondani, hogy ehhez hozzányúltak-e, ha nagyon akarja... persze én is meg tudnám csinálni otthoni módszerekkel, de jelen esetben egy kicsit parázósabb vagyok, egyrészt mert még csak asztali procit pasztáztam csak újra, laptopnál ilyesmivel még nem próbálkoztam, másrészt meg az amúgy nem olyan nagyon hosszú - hosszabbítható - garit kicsit félek kockáztatni (aztán lehet, hogy csak túlparázom).

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák