Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz arcol #2515 üzenetére

    Köszi a szösszenetet.

    Írok nehogy azt mondják, döglődik a fórum. :)

    I. Kamera... Hát ezzel egyet értek.

    II. Pinkód, naptár, GSM eldobálás ezaz... erősen romfüggő. Andreával ilyen gondjaim nem voltak, az összes többi rommal igen. ROM elátottsága elég korlátozott az igaz, de mivel van 1 ami működik, és többnyire strapa telefonnak veszik a népek szerintem ez elfogadható.

    III. Minimális közösség. Ez is csak azt mutatja hogy akinek ilyenje van az többnyire nem romolgatni veszi hanem használni. Többnyire még a kamerát sem használják. Viszont ha valaki nem teljesen süti a témában, annyi lelkes tag szerintem akad itt hogy megoldjunk egy romcserét.

    IV. Annak örülök hogy a mechanikáját dicsérted mert igazából ez a fő szempont szerintem. Nem egy topp készülék, és amikor kiadták sem ő volt a legjobb de a tudás és strapabíróság aránya szerintem kielégítő. Persze ha fennvan egy jó ROM.

    V. Száradjon le a keze aki elvitte a tiéd.

    VI. Ha a következő telóddal is lesznek gondok előbb keresd fel a fórumot, mert ahogy látom sok problémád megoldhattuk volna.

    VII. vezeték nélküli töltés témája engem is érdekelne mert ezt az egyet nagyon hiányolom, hamár olyan tutin lezárták. Képeket csináltál esetleg? Vízállóság megmaradt?

    Hirtelen ennyi jutott eszembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák