Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz szlibud #2344 üzenetére

    2013_november_27 emlékszem a napra. :)
    Már akkor particionálni akartad szegényt.

    Na de viszont ebből következik, hogy mint őstag nem kérdéseket kellene feltenned hanem megoldásokat. :K

    Azt már tudod, hogy a telefonunk érintője kapacitív ,pontatlanul de egyszerűen fogalmazva mondjuk a kezünk nedvességét érzékeli, ezért mikor vizcseppes lesz a kijelző azt mind mind egy újjnak érzékeli, vagy legalább is megpróbálja a nagyobb cseppeket. Víz alatt pedig olyan mintha tenyérrel símogatnád. ezt még rontja hogy 5 pontot próbál beazonosítani mintha zongoráznál a képernyőn.
    Szóval készülékünk csak vízálló nem víz alatti használatra lett tervezve.
    - Célszerű beállítani hogy a power gomb szakítsa meg a hívásokat,
    (ha ezt még nem tetted volna meg a proxi szenzor miatt amúgy is.)
    - Vannak direkt erre a célra Aqua Cam alkalmazások ahol vagy a gombokkal, vagy a proxi szenzorral vezérled akészüléket.
    - hagyományos kamerával csak úgy sikerült videóznom, hogy fejjel lefelé tettem a vízbe és a kezelő gombok kinn vannak szárazon. aztán ha megy a videó lenyomod a víz alá. és vagy vesz vagy leáll. De eleinte így használtam. Jó kis videókat lehet azért így is csinálni.

    [link]

    Pld itt van ez az alkalmazás de már nem kompatibilis a készülékemmel, de a fizetős verziója igen. :((
    Mondjuk ennek lehet oka az Anrdeás nexus-osítás. :) Ha a gyári ROM al engedélyezett és leírnátok azt is megköszönném. :K

    Vagy ha bárkinek lenne egy jó vizi kamera tippje azt szívesen venném,mert nemsokára nagy szükségem lesz rá.
    Ugyanakkor még azon aggódom picit hogy a sós víz meggyire jó a telónak, mert amikor a vízből kivett cuccokon száradás után áll a só, akkor nem tudom ezt hogy kezeli le a masinánk. Vagy veszek vízhatlan tokot és abba teszek édesvizet amiben boldogan úszkálhat a jószág. :U

    Na szóval így teszteld és írd le az eredményeket. :K

    Hideget, meleget nem igen érzékeli a telefon. Azaz -5 alatt +50 fölött igen mert tönkre megy a litiumos aksi.
    Ez főleg kocsiban hagyáskor lehet gázos. Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák