Új hozzászólás Aktív témák

  • Haliboy

    csendes tag

    válasz SanyiSay #2518 üzenetére

    Köszönöm a választ!
    Megnézegettem mind a kettőt, volt ami az egyikben, volt ami a másikban volt jobb (küllem/funkció), de végül az Andrea mellett döntöttem. Úgy tűnik, hogy jobban működik.
    Pl. a GPS az az Appelme rommal nagyon nehezen talált magára, az EPO nem frissült. Nem tudom, hogy van-e köze hozzá, de az Andrea ROM töltött EPO adatokat, és (nyilván) pikkpakk rátalált a GPS-re is.

    Még nem szívesen nyilatkoznék úgy igazándiból a ROMról, de eddig jónak tűnik. (mindazok mellett, már egyszer összeomlasztottam, de a saját hibámból... rom fel ismét és teszt tovább :D )

    Valami miatt mondjuk nekem az eredeti/Appleme romban a tárcsázó és a telefonkönyv, SMS jobban tetszik, de mit lehet tenni :( Meg eddig amit nem találtam meg az Andrea rom-ban, hogy a Google keresőt hogyan lehet eltüntetni a főablakon.

    Szóval köszönöm a választ, és a kifejtett véleményt, sokat segítettél vele a döntésben (az A660 miatt elkötelezett Appleme ROM használó voltam :) )

    Nos, tesztelek tovább, ha valami tapasztalatom van, természetesen megírom...hátha valakinek jól jön!

Új hozzászólás Aktív témák