Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz csampei #2294 üzenetére

    Üdv.
    Hát nem guruk, csak lelkes használók. ;)
    Ez csak annyiban számít hogy nem mindennek tudjuk az okát, nem mindent értünk, inkább a megoldásról tudunk.

    Olyan érzésem van mintha a telefonom tesóját kaptad vonla meg. Mondjuk az enyém kb 2-3 naponta le is fagyott egy idő után. Igaz az Minideal tól jött.

    SIM kártya eldobálás sajna tipikus ennél a telónál az szinte alap, hogy kiveszed a pinkódot.

    Aksi az beáll egy idő után, azaz javul. átlag 2 nap szokott lenni amit magától nem biztos hogy elér.
    3G helyett 2G, BT kikapcsolás ha nem kell. Háttérben feleslegesen futó rendszer programok tiltása.
    Különböző energia megtakarító alkalmazások használata.
    De ez mind ki kell próbálnod mert nmindenkinek más jön be.

    Csöngeni kezd a zsebedben hívás nélkül?
    Ezzel megfogtál, ezt a hibát még nem hallottam.
    Hacsak...
    Híváslistában sem szerepel hívás ebben az időben? Mert az is szokott lenni hogy nem kapcsolja be a kijelzőt hívás közben, csak ha megnyomod a power gombot.

    Na én is azt éreztem hogy kidobom és kész.

    Jó hír, hogy romcserével megoldódott. Rossz hír, hogy nincs jó meg rossz ROM.
    Ugyanaz a rom van akinek jó, van akinek nem jó.

    Most van egy Andrea ROMunk ami szinte teljesen jó. Bírja a PIN kódot, minden megy rajta szépen. De BT vel vanak gondjai sokaknak. Nekem mondjuk pont működik.

    Ahogy látom ROM cserétől nem félsz az hasznos.

    Gariba természetesen csak eredeti rommal tudod visszaküldeni, de a tiéd szerintem fenn van a Needromon, úgyhogy ha szétkínzod, simán visszateszed és visszaküldöd. Ami nem azt jelenti hogy elfogadják, mert volt olyan akinek azt mondták hogy szét volt szedve aztán nem is. Viszont volt hogy javítottak és ajándékot is küldtek mellé vissza.

    Nem igen találkoztunk hibás készülékkel. Azt hiszem csak egy volt ami gyári hibás volt.
    Nagyrészt ROM csere orvosolta a hibákat. Nagyrészt alatt azt értem hogy ha valami megjavult akkor valami más ment el. :) Próbálgatni kell.

Új hozzászólás Aktív témák