Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz fejesg2 #4462 üzenetére

    A Drive-om holnap délelőtt frissülni fog. Rendszerezem délelőtt a fájlokat. Kicsit tesztelgetem a K3 Note-omon a dolgokat. Például az S433 Flashtoolos rom lesz ezentúl a mentő rom, mivel azonnal használható és elég stabil. Ellentétben az orosz rommal, ami 5.x alapó és tele van szutyokkal, így napi használatra nem jó. Kilövök így egy teljesen felesleges kört.

    Amiket a drive-ra tenni gondoltam:

    - AIO Flashtool + flashtoolos TWRP és S433 ROM + valamennyi driver (USB VCOM, MTK Preloader, Lenovo) csomagban
    - NV Ram FIX csomag (ha lesz TWRP-s, illetve olyan ami RW-RW-R engedélykezelős felülírós)
    - Chamelephon.apk -> Amihez ugyan kéne root, de múltkor valakinek anélkül is beírtam az IMEI-t és meg is maradt 2x újraindítás után is
    - YouTube videó (tervben! Flashtool használata, TWRP felrakása, rootolás stb, azaz szadizom a telót)

    Előre is elnézést, de a fájlok lecsekkolásáig a Google Drive-os linken nem minden fájl lesz elérhető. Holnap 12:00-ig felkerül majd minden. Addig is át kell olvassak 4000+ HSZ-t hogy minden fontos fájl meglegyen. ;) Köszi a türelmet és megértést.

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák