Új hozzászólás Aktív témák

  • lukacsjeno

    tag

    válasz yanpec #4009 üzenetére

    Oké, akkor mázlistának érzem magam. De ha egy, másfél év múlva sem lesz panaszom a készülékre, akkor lehet, hogy már nem fogom annak érezni magam. :)) Én elhiszek mindent, főleg az érzéketlenséget, az valóban bosszantó tud lenni, ha valóban annyira rossz, mint ahogy leírtad, de a TG leválást akkor sem tudom elképzelni. Mitől melegszik fel annyira a készülék? Mire van használva? Szerintem csomó hiba amiket írnak, azok az eltérő felhasználási módok miatt van. Nekem még sosem forrósodott fel a készülék, langyos is csak nagy ritkán volt. Másnál mitől forrósodik? Erre most holt komolyan akarom tudni a választ, hogy milyen használat esetén? Mert ahogy korábban írtam, ha valaki órákat játszik vele CPU, és GPU igényes játékokkal, akkor lehet, hogy felmelegszik, de ez nekem nem elfogadható indok egy ilyen árkategóriás hardvernél. Szerintem átlagos használat mellett nem tud annyira felforrósodni. Használjunk mindent a maga módján, amire ki van találva, és értékeljük az árfekvéssel párhuzamosan. :)

Új hozzászólás Aktív témák