Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz pilóta #28 üzenetére

    Inkább úgy fest, megnéztél valami összesküvéses vidót.

    A cikkhez: szerintem Ballmer rém gyenge vezető.
    Hogy szerintem miért:

    Lemaradtak a mobile fronton. Keményen. Hatalmas hiba volt.
    Lemaradtak egyéb ARM területeken. Az architektúra térnyerése már jó ideje látható volt. Megint hiba volt.
    Exploreres bakizás a 9-es verzióig. Miért kellett eddig tökölni???
    Internetes szolgáltatásokban a google után fut, és bár bizonyos területeken csökken a lemaradása, még mindig nem elég jó. A innovációs különbségek is azért csökkennek, mert a google is megrekedt.
    Pocsék a kommunikációja. Meg kell nézni egy Jobs-ot. Kimondottan nem szeretem, de ügyes.

    Amiért szerintem nagyobb szarban vannak, mint amit a piac mutat. Az eszközök átalakulóban vannak. Sok dolog, amire csak a laptopok voltak eddig alkalmasak, már elvégezhetőek telefonokkal, tabletekkel. Itt akkora a lemaradás, hogy már nehéz lesz behozni. Az ingyenes szoftvert legyűrni csak szolgáltatással lehet, de ebben itt nem jobb (egyelőre) a MS. Az ARM befogása sem várható az Intel részéről.
    Ezek miatt az windows eladások csökkenni fognak. Hogy pl. a google laptopja mennyire indul meg, azt nehéz megjósolni (mert erősen netfüggő), mindenesetre ritkán szoktak nagy dolgokban melléfogni. Így aztán a google ott van/lesz mindenen, és még a keresője is a legnépszerűbb. Nő a gmail, a videózás=youtube (nem kell nagy hasznot termelnie, de az övék).
    Lehet támadni, de tény, hogy Ballmer alatt a MS mellett elment a világ. Ilyen húzásokat megengedni, mint az Explorer és a WM.... nem tudom, mintha amatőrök lennének. Jobb helyeken ezért kick jár.

    Mielőtt támadnátok, ez egy privát vélemény. Informatikus vagyok, Windowst használok mindenhol. Így mondom, hogy szerintem is gyenge vezető.

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Új hozzászólás Aktív témák