Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jamby18

    senior tag

    válasz okib4100 #148 üzenetére

    "újabb többezer hsz-es topikkal" na ja :DDD :DDD
    Viszont 1-2 dolgot még mindig nem értek valaki ezt ír valaki azt a pannonos topikban.

    hát izé. nem nagyon nyilatkoztál arról hogy milyen tételként szerepel ez a 278e. mert ugye rajta van a számlán, hogy pl "GPRS adatforgalmi díj: 0,01Ft/kb 27.800.000 Kb 278.000 Ft" vagy valami hasonló.
    ha elolvastad a T ászf-jét, vagy esetleg utánanéztél mikor előfizettél hogy mi az amit szabad és mi az amit nem, és semmi olyat nem csináltál amit nem szabad akkor valszeg elírás és nem kell kifizetned.
    DE. Ha valóban a T-nél az a kikötés hogy a korlátlan opcióval 5GB-ig lehet csak p2p (előző hozzászólóra támaszkodom) felette pedig 10Ft/MB árat számláznak ki, te pedig csináltál 27,8 + 5GB (annyit lehet ugye) p2p adatforgalmat (a feltöltés is számít), akkor pedig biztos hogy ki fogják fizettetni veled, ekkora összeget meg pláne. max ha nagyon sírsz akkor valszeg kapsz kb. 12 havi részletfizetési kedvezményt. ha jogos a követelés, akkor szinte kizárt hogy elengedjék a tartozást.

    Kedves Jamby18!

    Én tegnap kötöttem a t-s internetet, eddig pannonos voltam, felmondása folyamatban, és kifaggattam az ügyintézőt a korlátozásokról stb. végülis lényeg, hogy nincs korlátozás, csak max ha sokan vannak a hálón lassabb lesz. Viszont a lényeg, ha valaki p2p-t használ (a t-sek ki tudják szűrni) azt kiszámlázzák pluszként (de csak az 5 giga feletti részt, 5 Gbig azt csinálsz amit akarsz), ami azt jelenti, hogy 10 Ft/mega = 10.000 Ft/giga, vagyis te kb 27 gigát töltöttél p2p-n.

    5Gb ig mehet a torrent az után figyelik a p2p-t most akkor mivaaaaaa???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák